poniedziałek, sierpnia 30, 2010

 

Donos

Jako wierny poddany Unii Europerjskiej donoszę i domagam się natychmiastowego aresztowania i roztrzaskania na drobne kawałki Obywatela Krzysztofa Myszkowskiego, powiązanego z zespołem muzycznym Stare Dobre Małżeństwo. Obywatel Myszkowski publicznie przyznaje, że jest żarówką setką! Kto nie wierzy – niech sam sprawdzi: proszę sobie przeczytać ostatnią zwrotkę takiej oto piosenki.

Uprzejmie przypominam, że bycie żarówką setką jest nielegalne w naszym pięknym, socjalistycznym kraju, w myśl jaśnie oświeconych przepisów Unii Europejskiej. Tak więc Obywatel Myszkowski, jako ostatnia, całkowicie nielegalna żarówka setka na obszarze panowania nieubłaganego postępu powinien natychmiast zostać potrzaskany na drobne kawałki. Najlepiej z całym zespołem!

Uprzejmie też pragnę zauważyć, że na nic nie zdadzą się wybiegi typu „jestem żarówką siedemdziesiątką piątką”: już od pierwszego września wejdzie w życie kolejne świetlane zarządzenie, zabraniające produkcji żarówek 75W. Więc gdyby przypadkiem Obywatel Myszkowski chciał zostać „żarówką siedemdziesiątką piątką” – to i owszem, może, ale tylko do czasu wyczerpania zapasów.

A tak przy okazji: jakby ktoś chciał kupić żarówki setki z przemytu z USA, to niech się odezwie.

Brak komentarzy: